Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zanim uznasz cudzą winę

Opowiada Małgorzata Hutek, wokalistka

W cyklu „DROGA KRZYŻA. WCHODZĘ” w każdy piątek Wielkiego Postu goście specjalni dzielą się świadectwem życia.

Zanim uznasz cudzą winę...
Gość Niedzielny


Małgorzata Hutek jest wokalistką jazzową, kompozytorką, autorką tekstów. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach. W ubiegłym roku ukazał się jej album „Psalmy”, zaaranżowany na głos, fortepian i jazzowy kwartet smyczkowy.

Posłuchaj utworu Małgorzaty Hutek

„Widzę, że osoby, które mnie denerwują, które tak szybko oceniam, to są te osoby, które mają podobne słabości jak ja. Akceptowanie swoich słabości... To, że jestem cały czas żebrakiem miłosierdzia... To konsekwencje tego, że trudno jest mi akceptować słabości innych ludzi. To coś, z czym walczę. Kiedy potrafimy odpuścić, przyjąć siebie takimi, jakimi jesteśmy, to wtedy też potrafimy przyjąć drugiego człowieka. Nie skazywać go tak od razu”.

To coś, z czym walczę. Kiedy potrafimy odpuścić, przyjąć siebie takimi, jakimi jesteśmy, to wtedy też potrafimy przyjąć drugiego człowieka.

 

Kolejne odcinki z serii „DROGA KRZYŻA. WCHODZĘ” prezentujemy w każdy piątek Wielkiego Postu.

Zobacz również:
Albo Bóg, albo nic

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL