Nowy numer 08/2020 Archiwum

Jezus, pokutnik doskonały

On, którego śmierć nie dotyczy... Droga Krzyżowa

Stacja 1
Jezus na śmierć skazany

Tak łatwo wydać wyrok na Boga. Skazać Go na śmierć. Nie trzeba dokumentów, urzędów, podpisów. Wystarczy jedna decyzja – jak wyrok. Potem w tył zwrot i umycie rąk.

Stacja 2
Jezus bierze krzyż

A Bóg w swoim szaleństwie się na to godzi. Nawet nie otwiera ust, jak baranek na rzeź prowadzony. Ten, który przyszedł dać nam życie, sam własne oddaje. To jedyna droga, którą konsekwentnie przejdzie aż do samego końca. Nie zawróci.

Stacja 3
Pierwszy upadek

Belka Go przygniata. Waży tyle, ile całe zło tego świata. Każdy mój grzech składa się na ten ciężar. A On je wszystkie dźwiga. Wstaje. Idzie dalej...

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy